کل کاربران : 174555
کاربران امروز : 40
بازدید امروز : 42
کاربران دیروز : 34
بازدید دیروز : 34
کاربران آنلاین : 9

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان سربیشه      

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه بازدید و با فرماندار این شهرستان نیز دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر و در این دیدار ها افزود: همت مجموعه ثبت احوال استان بر خدمت رسانی مطلوب به مراجعین و کسب رضایتمندی مردم می باشد.
وی با بیان اینکه پروژه کارت هوشمند ملی از مهم ترین برنامه های در دست اجرای سازمان ثبت احوال کشور می باشد، ابراز داشت: بهره مندی هم استانی های گرامی از خدمات و امکانات کارت هوشمند ملی زمانی میسر خواهد شد که این کارت همگانی شود و اکثریت جمعیت استان از آن برخوردار گردند.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به پیشرفت قابل توجه بهره مندی مردم استان از کارت هوشمند ملی در ماه های اخیر ، گفت: راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی و حضور در مناطق محروم نقش بسزائی را در این خصوص ایفا کرده است.
وی با بیان اینکه تلاش پرسنل ثبت احوال استان معطوف به دقت بسیار در کنار سرعت بالا می باشد ، عنوان کرد: همکاری فرمانداران ، بخشداران و دهیاران نیز در تسریع روند صدور کارت هوشمند ملی بر کسی پوشیده نخواهد بود.
همچنین در این دیدار ها ،فلاحی فرماندار سربیشه نیز ضمن قدردانی فراوان از راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در بخش محروم درح ، بر همکاری بیش از پیش با ثبت احوال تاکید نمود، 
گفتنی است مدیر کل ثبت احوال استان ، از اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه  نیز بازدید و ضمن بررسی روند امور ، از نزدیک مشکلات و موانع جاری را بررسی کرد.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/10/28 -- 13:29:54
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 196

 

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

 

اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه-خیابان شهید مصطفی خمینی-تلفن66-05632664165-فکس05632664161


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS