یکصد سال تلاش=مدیریت هوشمند هویت ایرانیان

 

 

 
کل کاربران : 190141
کاربران امروز : 50
بازدید امروز : 51
کاربران دیروز : 420
بازدید دیروز : 420
کاربران آنلاین : 9

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان سربیشه در سال جاری با حضور مهندس موسوی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری برگزار شد.      

همزمان با این جلسه مراسم تودیع و معارفه ی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سربیشه برگزار و مهندس میرزاجانی به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سربیشه معرفی و از زحمات دونده تقدیر شد.

فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه در این جلسه خواستار حضور جدی مدیران در بین مردم و رساندن خدمات نظام به گوش آنها شد و از برپایی میز خدمت مسئولین شهرستانی در روز جمعه 12 بهمن ماه قبل از مراسم نماز جمعه در محل مهدیه سربیشه خبر داد.

وی همچنین خواستار ارائه برنامه ای از نیازمندیها و عقب ماندگی های شهرستان از سوی ادارات و ارسال آن به فرمانداری تا پایان ماه جاری به منظور تهیه سندی برای برنامه ریزی رفع عقب ماندگی های شهرستان شد
فرماندار شهرستان سربیشه همچنین از افتتاح و کلنگ زنی ۱۱۳ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۴۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۴۵۴نفر و بهره مندی بیش از ۲هزار خانوار در دهه فجر امسال خبر داد.
موسوی مدیر کل دفتر سیاسی و انتخاب استانداری خراسان جنوبی نیز در این جلسه با بیان اینکه در شرایطی قرار گرفته ایم که تمامی دشمنان با هم متحد شده اند و از تمام اهرم ها برای ضربه زدن به این انقلاب استفاده می‌کنند به خدمات خوبی که در این چهل سال انجام شده اشاره کرد و خواستار اتحاد و انسجام بیش از پیش مسولین برای ایستادگی در برابر این توطئه ها شد.وی همچنین با بیان اینکه دشمن آرزو داشت که ما چهل سالگی انقلاب را نبینیم ولی امروز به کوری چشم دشمنان ما برای جشن چهل سالگی برنامه ریزی می کنیم.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/11/09 -- 05:15:13
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 49

 

 

 

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

 

اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه-خیابان شهید مصطفی خمینی-تلفن66-05632664165-فکس05632664161


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS