یکصد سال تلاش=مدیریت هوشمند هویت ایرانیان

 

 

 
کل کاربران : 280494
کاربران امروز : 142
بازدید امروز : 147
کاربران دیروز : 118
بازدید دیروز : 132
کاربران آنلاین : 9

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان سربیشه با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و فرماندار این شهرستان برگزار شد.      

جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان سربیشه با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و فرماندار شهرستان  و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

مهرآورمدیر کل ثبت احوال استان در این جلسه اعلام نمود: در سه ماهه نخست سال جاری 209 واقعه ولادت در سربیشه به ثبت رسیده که از این تعداد 108 نفر پسر و 101 نفر دختر بوده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 11 درصد افزایش داشته است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین ابرازداشت در مدت یاد شده تعداد 61 واقعه فوت نیز در این شهرستان به وقوع پیوسته که از این تعداد 25 نفر زن  و 36 نفر مرد بوده اند.
مهرآور اظهار داشت که در سه ماهه نخست سال جاری 82 واقعه ازدواج در سربیشه ثبت شده که بیش از 53 درصد آن در مناطق شهری انجام شده است.
این مقام مسئول بیشترین فراوانی نام در گروه پسران در مدت یاد شده در سربیشه را  به ترتیب امیرعلی، ابوالفضل و محمد و در گروه دختران فاطمه، فاطمه زهرا و ریحانه عنوان کرد و خواستار انتخاب نام های نیکو برگرفته از فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی برای فرزندان شد.
وی همچنین با اشاره به اینکه بیش از 4 هزار نفر در این شهرستان تاکنون برای ثبت نام کارت هوشمند ملی خود مراجعه نکرده اند، افزود قریب به 87 درصد مردم شهرستان برای این کارت پوشش داده شده اند.

فرماندار شهرستان سربیشه در این جلسه گفت:باتوجه به اینکه مبنای برنامه ریزی در سطح کشور آمار و ارقام اداره ثبت احوال میباشد و اداره ثبت احوال یکی از ادارات مهم در کشور می باشد ضرورت دارد که وقایع چهار گانه به موقع و دقیق  ثبت گردد. 

 محمدی بر تعامل و همکاری هرچه بیشتر بخشداری ها و ادارات شهرستان با اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه تاکید نمود تا  ثبت احوال بتواند وقایع چهار گانه را به نحو احسن و به موقع ثبت نماید ودر نتیجه آن ارقام و آمار های بروز تر و کامل تری در سطح شهرستان حاصل شود.
 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1399/05/09 -- 02:03:44
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 39

 

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

 

اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه-خیابان شهید مصطفی خمینی-تلفن66-05632664165-فکس05632664161


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS